منوی دسته بندی

درباره ما

درباره نیکسان
شرکت نیکسان صنعت در سال ۱۳۷۲ در شهر صنعتی کاوه، یکی از بزرگترین قطب های صنعتی کشور با موقعیت بسیار استراتژیک با انگیزه تولید لوازم خانگی و قطع وابستگی و رسیدن به خود کفایی در این بخش تاسیس گردید.
نیکسان سال هاست که  با به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات و خطوط تولید با بهره مندی از آخرین فناوری دنیا و  توسعه زیربنای تولید تلاش کرده است تا در کنار راه اندازی واحد تحقیق و توسعه و همکاری با استعدادهای برتر و  متخصص  برای توسعه یک مجموعه دانش بنیان با هدف ایده تا محصول و همچنین ارتقا دانش سازمانی، گام بر می دارد. این امر منجر شده است که  این واحد تولیدی جایگاه ویژه ای در صنعت کشور کسب نماید.
 نیکسان به دنبال این است که با  کامل کردن سبد محصولات لوازم خانگی خود  نظیر یخچال و فریزر ،کولر گازی، تلویزیون،
 ماشین لباسشویی و ….  بتواند کسب و کارهای جدید به منظور ایجاد فرصت های شغلی نو و  با اولویت بومی سازی راه اندازی نماید. از اینرو  این مجموعه،  فاز دوم کارخانه خود را به مساحتی بالغ بر 36000 متر مربع با قابلیت کارآفرینی برای بیش از 700 نفر نیروی مستقیم و ظرفیت تولید بیش از 1000 دستگاه محصول لوازم خانگی در روز، در منطقه ویژه اقتصادی کاوه افتتاح نمود تا بتواند علی رغم بحران های اقتصادی بر حسب سیاست های اقتصادی کشور و به جهت جلوگیری در خروج ارز از کشور و به منظور گسترش تنوع محصولات تولیدی مخصوصا محصولات قابل رقابت با محصولات وارداتی، تولید نماید.


نیکسان از تولید کننده های پیشرو در صنعت لوازم خانگی در ایران است که با توجه به نیازهای بومی کشور ایران و مناطق بازار هدف موفق شده است که در سال های اخیر برخی از محصولات خود را به کشورهای حوزه خاورمیانه صادر نماید.و همچنین موفق به دریافت استاندارد های مختلف ISO و CE شده ست. از چشم اندازهای نیکسان، قرار گیری بین سه برند برتر ایران با تلفیق سه رکن اصلی کارآفرینی، دانش و برآورد نیاز مشتری با هدف کمک به اقتصاد ملی است. بر پایه همین بینش، نیکسان مفتخر به دریافت جایزه  واحد نمونه کشوری در طی سال های متوالی و همچنین دریافت واحد نمونه تولیدی در سال های مختلف شده است. این مجموعه در تلاش است تا ماموریت خود در راستای کارآفرینی و  تولید ملی را با  راه اندازی فاز سوم کارخانه خود مستقر در منطقه ویژه اقتصادی کاوه  با مساحت 60.000 متر مربع و افزایش ضریب اشتغال در میان خانوارهای ایرانی به بیش از 1500 نفر مشغول در این واحد محقق نماید.
از دیگر اهداف نیکسان اهمیت به محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژی است. در راستای رسیدن به این هدف، این مجموعه در تلاش برای  افزایش سطح کیفی و بهینه سازی مصرف انرژی و عمر محصولات است که این اقدامات زمینه ساز تبدیل مجموعه نیکسان به واحد پیشرو در تولید لوازم خانگی سبز شده است.
علاوه بر این شرکت در جهت جلب رضایت مشتریان طی این سالها گام های بسیار موثری در تشکیل یک سازمان با خدمات پس از فروش فعال و اثر گذار با همکاری شرکت های مشاور توانمند کشور و راه اندازی سیستم پاسخگویی 24 ساعته، happy call و call  center  با بیش از 550 مرکز خدمات پس از فروش برای محصولات، برداشته است. به عقیده ی مدیران این مجموعه توسعه پایان یافتنی نیست.