منوی دسته بندی

مدیر عامل شرکت نیکسان صنعت ساوه

تلاش ما تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی است

شرکت نیکسان صنعت ساوه مفتخر است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصین مجرب خود همواره به دنبال ارتقا کیفیت محصولات می­باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نیکسان، سعید رضوانی صبح روز پنجشنبه در گردهمایی نمایندگان شمال کشور این شرکت ضمن اعلام این خبر افزود: نیکسان در همین راستا با ­استفاده از کارشناسان مجرب بین المللی و با تقویت واحد تحقیق و توسعه ی خود به دنبال رقابت در سطح بازار های بین الملی و همچنین توید محصولی در شان خانواده های ایرانیان عزیز هستیم.

مدیرعامل نیکسان ضمن تاکید برجلب رضایت مشتریان اظهار داشت : به همین منظور از نمایندگان خود انتظار داریم تمامی همت خود را در جهت انعکاس و رفع مسائل و مشکلات و همچنین ابهامات مشتریان به کار بسته و به سعه صبر به سوالات آنان پاسخ دهند.

وی افزود:

ما در جهت خدمت به مشتریان آنچه را که در توان داشتیم به کار گرفتیم و در تلاشیم تا آنچه را که در توان نداریم با کمک گرفتن از کارشناسان بین المللی برای مشتریان خود به ارمغان آوریم.

لازم به ذکر است که در این گردهمایی نمایندگان شمال کشور ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت، با حضور مدیرعامل و مدیران واحد های مختلف به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات تخصصی خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *